Sizler için annenize alacağınız hediye önerileri için küçük bir rehber hazırladım. İşte ona ?Seni çok seviyorum anne? demenin başka yolları.

Hediye seçimi





Parfüm her zaman çok gözde bir hediyedir. Her parfüm tende değişik durduğu için parfümün yanında deneme boyunu da almayı unutmayın. Denenen bir parfüm değiştirilemez. Deneme boyu parfüm de alarak, parfüm hediyesini değiştirmesine olanak tanıyın.



Tek çiçek almak yerine, çiçekçiyle anlaşıp her hafta evdeki 2-3 vazoya aranjman yapılması için talimat verin. Böylelikle annenizi bir dahaki anneler gününe kadar biricik hissettirebilirsiniz.

Annenize hobileriyle ilgili bir hediye seçmeniz, onu destekler ve verdiğiniz değeri perçinler.

Eşarp, kullanıyorsa pratik bir hediye olabilir. Canlı renklerde alacağınız bir eşarp bahar ayını da vurgulayacağı için daha etkili olacaktır.

Ayakkabı alabilirsiniz. Bu annenizle beraber alacağınız bir hediye olmalıdır. Yaş ilerledikçe ayakkabı numarasından çok kalıp üzerinden alışveriş yapmak gerekecektir.

Mevsim nedeni ile mayo, pareo, çanta gösterişli iyi alkış toplayacak hediyelerdir. Bu hediyeleri alırken onun zevkine hitap edenleri seçmeye özen gösterin.

Makyaj malzemesi almak her zaman risklidir. Zamanla oluşan alışkanlıkları kırmak zor olabilir, o yüzden kullandığı ürünleri yenilerini almanız daha yararlı olacaktır.

Renk ;

Canlı renkleri tercih edin. Turuncu, pembe(bebe pembesi olmamasına dikkat edin) mavi, saks renkleri uygun olur.
Birisine o rengin yakıştığını iltifatla doğrularız. Sizin canlı renklerdeki seçimleriniz onların iltifatlar sayesinde kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacaktır.

Tarz ;

Onların bir zamanlar sizin yaşınızda olduğunu düşünerek ona kendini genç hissettirecek hediyeler seçmeye özen gösterin.
Bu hediyeden sizde nemalanmak istemez misiniz?
Ona tüm günlük spa hediye edebilirsiniz. Hamamdan rahatlatıcı masaja ve vücut bakımlarına kadar birçok seçenek sunulan otel spalarından birini seçin. Bakım sonrası sicak taş yataklarında dinlenerek güzel bir sohbet eşliğinde anneler gününü kutlayabilirsiniz.

Alternatif Hediyeler



Benim favorim Kaz Dağları.Yaşayanları ve konukları ile doğaya saygılı bir yaşam sürülen bir tatil mekanı: Hızır Kamp. Bahçelerinde yetişen sebzelerle yemeklerini hazırlıyorlar, kendi elektriklerini üretiyorlar, doğada yürüyüşler düzenliyorlar, yoga ve meditasyon yapıyorlar...
Yani gitmek için çok neden var.
http://www.hizirkamp.com/

Annenizin tariflerini kitap yaptırmaya ne dersiniz?



Lukapu'yu duymuşsunuzdur. Hazır tasarımlardan birini seçip, kendi fotoğraflarınızı kullanarak kendi kitabınızı hazırlayabildiğiniz bir uygulama. Annenizin yaptığı, sizin sevdiğiniz veya onun sevdiği yemeklerden oluşan özel bir kitap hazırlamak çok hoşuna gidecektir. Böyle bir hediye ile gönlünü çelmemeniz mümkün değil.
https://www.lukapu.com/tr

Unutmayın

Hediyenizin içine değiştirme kartı koymayı,
Paketine özen göstermeyi,
Günün anlam ve önemini belirten bir kart yazmayı sakın ama sakın unutmayın


*Ayrıntılı hediye önerileri için Back up stil danışmanı Tülin Kermen?i arayabilirsiniz.