Bu yılbaşı tarzınızı seçin, yeni yıla mesajınızla girin! Evet, her stilin ve tarzın bir hikâyesi ve mesajı vardır. Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer inancını düşünerek stilinizi seçin, tarz olun.SPORTİF


İçten ve gündelik


Mesajlar:


-Eğlenceli ve dışa dönük


-Enerjik ve hızlı


-Sade ve doğal


-Rahat ve iyimserGELENEKSEL


Tutucu ve iş kadını


Mesajlar:-Güvenilir ve dikkatli


-Sorumlu ve tutarlı


-Organize ve uzmanELEGANT


Zarif ve görkemli


Mesajlar:


-Nazik ve kibar


-Titiz ve sakin


-Zeki ve dengeliFEMİNEN


Yumuşak ve romantik


Mesajlar:


-Sıcak ve anlayışlı


-Düşünceli ve bağışlayıcı


-Nazik ve sevimliÇEKİCİ


Seksi ve göz alıcı


Mesajlar:


-Büyüleyici ve heyecanlı


-Cezbedici ve baştan çıkarıcı


-Flörtöz ve cesurYARATICI


Orijinal ve artistik


Mesajlar:


-Yenilikçi ve özgür


-Spontane ve maceracıDRAMATİK


Modayı takip eden ve sofistike


Mesajlar


-Kendine güvenen ve iddialı


-Dominant ve kültürlüSaçlar hazır mı?


Tarzınıza göre saç modelinizi seçin! İşte 2015 saç modası?

Saçlarda ışıltılı aksesuarlar
Yılbaşında gecenin ışıltısına eşlik edecek aksesuarlar, saçlarınızla dans edebilir. Dağınık bir topuz sonrası alnınıza takacağınız taşlı, ince bir saç bandı ya da topuzunuzun etrafına takacağınız zincirler farklılık yaratmanız için birkaç minik ipucu.

Atkuyruğu rahatlığıAtkuyruğu gece kıyafetleriyle birleştiğinde tam dozunda bir şıklık yaratıyor. Ama bu şıklığı biraz belirginleştirmek için saçlarınıza iri dalgalı bir fön çektirip sonrasında toplatmanızda fayda var. Böylece hem çok daha hacimli hem de tüm gece formda kalacak bir atkuyruğu yaratmış olursunuz.

Balerin topuzu
Makyajınızı ön plana çıkaracak, geriye doğru sımsıkı toplanmış bir topuz kadar risksiz bir saç modeli yoktur sanırım. En tepede minik bir topuzla toplanmış saçla geceyi güvende geçirebilirsiniz. Saçlarını sürekli açık kullananlar için özellikle tavsiye ediyoruz, bu saç modeliyle etrafınızdakileri şaşırtın.

Nostaljik örgüKim derdi ki örgülü saçlar en şık davetlerin bile gözde saç modellerinden olacak diye? Evet, podyumlar, kırmızı halı davetleri, düğünler örgü modellerle renklenmeye devam ediyor. Tek omzunuzun üzerinden düşen dağınık bir örgü ya da arkada toplanmış örgü bir topuz yılbaşı gecesi için aradığınız saç modeli olabilir.

Su dalgaları


Hem seksi hem de zarif bir görüntünün anahtarlarından biri iri su dalgaları. Özellikle tek bir yöne topladığınızda? Kırmızı halıda sıkça gördüğümüz bu model yılbaşı gecesi için nokta atışı olabilir. Güçlü saç spreyleri sayesinde gece boyunca bozulmadan kullanabileceğinizi hatırlatalım.


Back-Up Stil ve Alışveriş Danışmanı Tülin Kermen yazdı.