Yeni seneyi beylere ithaf ederek başlamak istiyorum. Erkekler stillerine bağlılardır hem de tuttukları takıma bağlı oldukları kadar? Biz kadınlar, onların takımlarına dokunmayız ama stillerini değiştirmeyi severiz değil mi? Sonuç, her iki taraf içinde kârlı olduğundan bir yazı karaladım.Erkeği değiştirmeye çalışmayın demeden, nasıl değiştirilir onu yazmaya karar verdim. Erkeklerin en sevmedikleri şey eleştiridir. Eleştirmeden nasıl değiştireceğiz stillerini dediğinizi duyar gibiyim. Eleştirmenin en ince noktası sandviç modelidir. Yani, iyi şey araya gerçek yani kritik gene kompliman. Yani senin omuzların çok geniş harika ama göbeğinde su sıralar biraz büyüdü. İşte onun için koyu renk üstler tercih edersen o güzel gözlerin ortaya çıkar.

Erkeklerin stilini değiştirmeye çalışırken asla onların annesi olmayın ve onlara çocuk gibi davranmayın. Beğenmediğiniz, istemediğiniz eşyalarını atması için tutturmayın. Erkekler oyuncudur. Ve bunu oyun olarak alıp size yenmeye çalışırlar. At dediğinizi asla atmazlar.

Bayanlar, erkeklerin alışverişe çıkmamak için stillerini değiştirmedikleri de bir başka gerçek. İşte tam da bu yüzden bunu alırız sunu alırız sakın demeyin ilk birkaç parçayı siz ona alın ardından buluşma yerinize yakın bir mağazada ucuzluk varken ve mağaza kesinlikle bosken alışveriş yaptırın.

Sizin stil tavsiyelerinizle giyindiğinde birkaç arkadaşınıza onu stilini fark ettiklerini ve onayladıklarını söylemesine izin verin.

Ünlü bir derginin yaptığı araştırmalara göre:
En stil ülkeler
Amerika %58, İngiltere %32, Meksika 2, Yeni Zelanda %2, Avustralya %2, Almanya %2, Barbados %2

En sık giyinen erkekler
Eddie Redmayne, Robbert Pattenson, Benedict Cumberbatch, David Backham, Calvin Harris, Kid Herrington, Tom Hiddleston, Prens Harry, Kenya West, Brad Pitt, Arda Turan

Back-Up Stil ve Alışveriş Danışmanı Tülin Kermen