Seyahat Hizmetleri


Back-Up’ınız, seyahatlerinizin keyifli geçmesi, güzel anılarla bitmesi için birçok Back-Up Travel ayrıcalıklarını ve avantajlarını sizinle buluşturacak. Tüm detaylarla ilgilenecek ve seyahat organizasyonlarınızı gerçekleştirecek. Avantajlı fiyatlarla uçak bileti, havaalanı transferi, ‘lounge’ ayrıcalığı, otel rezervasyonu, iptal sigortası, tatil turları; ayrıca seyahat sigortası hediyesi, destinasyon uzmanlığı, seyahat danışmanlığı… Seyahatlerinizde kolaylık, ayrıcalık ve konfor sizinle olacak.​

Transfer Hizmeti

İster havaalanına isterseniz farklı bir adrese transferlerinizi konforlu bir şekilde gerçekleştirmek ister misiniz?

Servis Bedelsiz Uçak Bileti

Seyahate çıkmak için hazırlanırken, biletinizi almadan önce Back–Up’ınızı mutlaka arayın.

Lounge Pass Hizmeti

Dünyanın 40 ülkesindeki 250 havalimanında, yolculuğu keyfe dönüştüren ‘lounge’ ayrıcalığının tadını çıkarın!

Priority Pass Lounge Üyeliği

Yurt içi ve Yurt dışı seyahatlerinizde 1300'ün üzerinde lounge salonunda geçerli 'Priority Pass' üyelik ayrıcalığı ile seyahatleriniz keyfe dönüşüyor.

ISG Lounge

İş veya tatil seyahat tercihinizi Sabiha Gökçen Havalimanı olarak tercih ettiğinizde uçağınızı beklerken Sabiha Gökçen Havalimanı'nda lounge ayrıcalığı ile keyifli ve konforlu bir şekilde zamanınızı geçireceksiniz.

ISG Flash Pass

Seyahatinize başladığınız ilk andan itibaren konfor sizinle!

Motoşoför

Aracınızı kullanmak istemediğiniz anlarda Motoşoför'ünüz kapınızda! Kendinizi yorgun, uykusuz veya stresli hissettiğiniz zamanlarda Back-Up'ınızı arayabilirsiniz.

Servis Bedelsiz Vize Alma

Back–Up, yurt dışına çıkmak istediğinizde de hayatınızı kolaylaştırıyor. Servis Bedelsiz Vize Alma Hizmeti ile vize alınacak konsolosluk için size ihtiyaç duyduğunuz bilgileri Back–Up veriyor ve size yol gösteriyor.

Yurt Dışı Seyahat Sigortası Hediyesi

Acil tedavi masrafları, kaza, sakatlanma, bagaj kaybı gibi yurt dışı seyahatlerinizde karşınıza çıkabilecek kötü sürprizleri kendinize dert etmeyin.

Network Otel İndirimleri

Kolaylığı ve farklı fiyat alternatiflerini size sunan Back–Up’ınızla, tüm dünyada otel rezervasyonlarınızı ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Özel Tur Organizasyon Hizmeti

Yoğun bir dönemin ardından çıkacağınız tatilin organizasyonunu yapmak ve ayrıntılarıyla uğraşmak, dinlenmenize fırsat verecek mi?