Yol Yardım Hizmetleri


Asla yarı yolda kalmamanız için Back-Up’ınız, aracınızda karşılaşabileceğiniz tüm aksiliklerde de yardımınıza koşacak. Aracınızın lastiği patladığında, kapısı açılmadığında, aküsü ya da benzini bittiğinde sağ kolunuz Back-Up’ı aramak, tüm sorunlarınızı çözecek. Ayrıca aracınız için çekici gerektiğinde ya da geçirdiğiniz bir kaza sonrası araçsız kaldığınızda da Back-Up’ınız, yanınızda olacak. Yoldaki Yardımcınız Back-Up, Türkiye’nin her yerinde, bu tür aksilikler başınıza geldiğinde yola devam etmeniz için, 7 gün 24 saat, bir telefon uzağınızda olacak.

Araç Çekici

Aracınız arızalandığında ya da bir kaza geçirip de yolda kaldığınızda, çekiciye en kolay şekilde nasıl ulaşacaksınız?

Kaza Sonrası İkame Araç

Kötü gün dostunuz Back–Up, atlattığınız bir trafik kazasının ardından araçsız kaldığınızda da yanınızda.

Akü Takviye/Benzin Takviye

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, aracınızın benzini bitip de yardıma ihtiyaç duyduğunuzda, 7 gün 24 saat Back–Up’ınızın yanınızda olacağını unutmayın.

Lastik Değiştirme

Trafikte başınıza ne geleceği hiç belli olmaz! Siz çok dikkatli ve iyi bir şoför olabilirsiniz ama lastiğinizin patlamasına engel olamazsınız.

Araç Çilingir

Türkiye’nin her yerinde, 7 gün 24 saat, aracınızın kapısını açamadığınızda arayın Back–Up’ınızı, aracınıza girişiniz sağlansın.

Araç Destek Hizmetleri

Back-Up üyeliğinizle beraber aldığınız Motoşoför Ek Paketi sayesinde Serviste Lastik Değiştirme, Araç Muayene veya Serviste Araç Bakım Organizasyonu gibi her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz ayrıcalıklı hizmetlere de sahip olabileceksiniz.